دکوراسيون داخلي فضاي اداري

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها


  در اين مقاله قصد داريم درباره دکوراسيون داخلي فضاي اداري و چيدمان فضاي اداري صحبت کنيم.

  به دليل فناوري جديد اطلاعات و روشهاي نوين کار، امروزه شکل هاي سازماندهي متفاوتي در دکوراسيون داخلي و مبلمان اداري به چشم ميخورد: از اتاق هاي شخصي تا اتاق هاي بزرگ و دفاتر بزرگتر همچون پروژه گروه هلندي MVRDV که تقريبا تمام ساختمان را در بر مي گيرد. چيدمان دکوراسيون اداري بزرگترين قسمت دفتر کار، به خصوص موسسات بزرگ، بانک ها و مراکز بيمه، استاندارد هستند و مبلمان نيز از کاتولوگ هاي مرتبط اداري انتخاب مي شود. بايد افزود که مبلمان در ادارات با تأمل انتخاب شده اند. سرمايه گذاران نيز جاي عمده اثر را مي گيرند و ساخت محصولات را امکان پذير مي سازند که به واسطه ساختار قطعات و مبلمان، متوسط تقاضاهاي استفاده کنندگان مورد توجه است.


  اين امر در موسسات اقتصاد نوين که در تمام نقاط دنيا گسترده شده است، متفاوت است: تغييرات مداومي که با نظم روز پيش مي روند. اما محدوديت هاي اقتصادي در آثار جديد به خلاقيت در دکوراسيون اداري و طراحي داخلي ختم مي شوند. راه حل هاي اصلي و اجرا شده توسط ابزار و وسايل ساده و اندک را مي توان در ساختمان هاي قديمي صنعتي و انبارهاي سانفرانسيسکو، نيويورک و برلين شرقي پيدا کرد.


  تنوع در رنگبندي نيز نسبت به جذابيت خام ساختمان هاي قديمي يک کنتراست جذاب ايجاد مي کند. در کنار راه اندازي اينترنت، فعاليت هاي دفاتر مهندسي، يا آژانس هاي ارتباطات به خاطر چيدمان و دکوراسيون داخلي سنتي که به وسيله ابزار ساده و مهندسي شکل ميگيرد، مثل آژانس تبليغاتي KMS در مونيخ، خيره کننده هستند. چيدمان جديد و مواد آن بيشتر از مصالحي مانند پشم و فولاد و بتن خام، کنتراستي بسيار چشمگير با سالن نگهداري کاميون ها خلق مي کند که در آغاز قرن بيستم بسيار ظريف بنا نهاده شده است.


  "فرانک او گهري" يکي از چيدمان هاي بسيار خيره کننده و تماشايي اش را با ايجاد يکي از ساختارهاي تشکيل يافته از بازتاب هاي فلزي که در محوطه به کار رفته است، براي مبلمان اداري و دکوراسيون داخلي "دي جي بانک و پاريزه پلاتز" در برلين اجرا کرده است. افکت شگفت آور و موفق تري از ساخت بيروني بنا، با نماي ساده سنگي روزنه دار اجازه کشف آنچه در درون وجود دارد را نميدهد.


  با مقالات و پروژه هاي دکوراسيون منزل ، دکوراسيون مغازه ، بازسازي ساختمان ، دکوراسيون رستوران و فست فود ، دکوراسيون اداري و تجاري و ... با ما همراه باشيد.


   


  منبع: سايت دکوراسيون داخلي شاه توت   

  نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : جمعه 21 آبان 1395 ساعت: 5:07
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123