دکوراسيون منزل ويلايي در هند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

   
  اين کار طراحي دکوراسيون منزل مربوط به آتليه (dnd) يک تجربه ي معماري در هند است. نام کار ساختمان دينش ميل بانگالاو است که در بارودايِ هند در بيرون شهر وادودارا واقع شده است. آنها جريان مينيماليسم را به عنوان راهنماي خود به کار بردند و يک فضاي شفاف با هندسه ساده ايجاد کردند تا ساختمان بتواند با محيط اطراف خود ارتباط ايجاد کند. فضاي اطراف پوشيده از پوشش گياهي و فضاي سبز است و اين پوشش گياهي تا اندازه ممکن بايد حفظ شود در حالي که در هنگام ساخت خانه، اين جنبه باعث تغييرات زيادي در طراحي مي­شود.


  دکوراسيون داخلي


  دکوراسيون داخلي


  دکوراسيون منزل ويلايي در هند


  خانه و دکوراسيون داخلي آن بايد مکاني براي خانواده و مراقبت از نيازهاي آنها با توجه به قابليت ­هاي ارائه شده اش باشد، به گونه­اي که طراحان معماري و دکوراسيون منزل يک ايوان با طره سفيد از مسير اتومبيل راني اصلي قرار دادند که از ميان يک راهرو طولاني به تمام فضاهاي ديگر منتهي مي شود. سه ايوان بيروني وجود دارد که هر کدام يا به اتاق نشيمن و يا به اتاق خواب راه دارند و به عنوان الحاقات نيمه باز اين فضاها هستند. قسمت بيروني نيز با استخر بزرگي که تا فضاهاي نشيمن کناري و اتاق خواب اصلي به منظور تأمين هواي خنک در هنگام نياز تعريف مي­شود و استخر نيز در کناره چمن  قرار دارد در نتيجه عنصري است که فضاي داخلي را به فضاي بيروني مرتبط مي کند.


  دکوراسيون داخلي


  همچنين تراسي وجود دارد که مي­توان از طريق يک راه­ پله خارجي به آن دست يافت و آن شامل جکوزي و نماي فوق العاده ­اي از جنگل مجاور است و در نتيجه تمام قابليت ­هاي مورد نياز يک خانه را براي ساکنين فراهم مي­کند.


  دکوراسيون داخلي


  دکوراسيون داخلي


   


  تهيه و ترجمه: تحريريه گروه معماري و دکوراسيون داخلي شاه توت


  نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 29 ارديبهشت 1396 ساعت: 19:01
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123