طراحي دکوراسيون داخلي سبز

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها
  صرف نظر از چشم انداز وسيع و گسترده ي رودخانه زيباي دِنيپر، اين آپارتمان خانوادگي سبز واقع شده در دِنِپروپتروسک – چهارمين شهر بزرگ اوکراين – توجه ما را به خود جلب ميکند. دليل اين توجه چيزي زيبا و باور نکردني ست؛ حس دعوت کنندگي خارق العاده باغهاي عمودي درخشان اين ساختمان و دکوراسيون داخلي سبزِ آن که الهام گرفته از حالت شاعرانه ي رودخانه ي دنيپر طراحي شده اند و در حال حاضر يک محدوده و مرز قوي ميان طبيعت و زندگي شهري ايجاد کرده است.


  دکوراسيون-داخلي-سبز


  اين طراحي دکوراسيون داخلي سبز  رويايي و خاص، توسط يک گروه طراحي داخلي از اوکراين به نام استوديو SVOYA ، براي يک زوج جوان و فرزندانشان طراحي و اجرا شده تا اين خانواده بتوانند طراوت و آرامش و آسايش را در اين فضاي زيبا تجربه کنند.


  دکوراسيون-داخلي-سبز


  اين دکوراسيون منزل خلاقانه که با تعداد زيادي پنجره ي گشوده و باغ هاي کوچک درخشان طراحي شده، آپارتمان را در هجوم نور طبيعي روز غرق ميکند و در شب تبديل به جنگلي تابان مي نمايد و فضايي استقبال گر و مهمان پذير در تمام روزها براي خانه و دکوراسيون منزل به ارمغان مي آورد.


  دکوراسيون-داخلي-سبز


  دکوراسيون-داخلي-سبز


  دکوراسيون-داخلي-سبز


  دکوراسيون-داخلي-سبز


  تهيه و ترجمه: تحريريه گروه معماري و دکوراسيون داخلي شاه توت


  منبع: http://www.homedesignlove.com   

   
  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 17 فروردين 1396 ساعت: 5:26
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123