دکوراسيون مغازه کمپاني سفيد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها  کمپاني سفيد توسط دالزيل و پاو          The White Company by Dalziel and Pow, Norwich – UK


   فروشگاه جديد دالزيل و پاو که کمپاني سفيد نام دارد شيوه جديدي از دکوراسيون مغازه و سبک فروشندگي برند اجناس خانگي را در قالب يک خانه به تصوير مي کشد.


  دکوراسيون-مغازه


  وجه تمايز طراحي اين فروشگاه اين است که دکوراسيون آن به گونه اي است که احساس قدم زدن در يک خانه را به فرد القا مي کند. مشتري اتاق هاي واقعي را در طبقه هاي مختلف يک فروشگاه کشف مي کند. معماري شبيه به خانه و وسايلي که تزيينات دکوراسيون داخلي فروشگاه را شبيه يک دکوراسيون منزل واقعي مي کند. بدين ترتيب محصولات تجاري براي جلب توجه بيشتر و الهام بخشي به مشتري در قالب يک سبک زندگي خاص ارائه مي شود.


  دکوراسيون-مغازه


  به کاربردن چوبهاي  سفيد و طبيعي، سنگ آهک، آهن، گچ بري هاي سفيد و خاکستري محيطي لطيف و ملموس با دکوراسيون داخلي تاثير گذاري ايجاد مي کند. متريال متفاوت به کار رفته - از سنگفرش کف سالن هال گرفته تا کفپوش چوبي و ديوارهاي پوشيده با الوار سفيد افقي در اتاق ها- قسمت هاي مختلف ساختمان را از هم متمايز مي کند.


  دکوراسيون-مغازه


  رويکرد جديدي به نورپردازي ؛ چراغ هاي هر اتاق به طور مجزا کنترل مي شود. اين امکان در اختيار فروشگاه قرار داده شد که حالت قابل تنظيم براي تعيين درجه نور هر قسمت داشته باشد.


  دکوراسيون-مغازه


  دکوراسيون-مغازه


  دکوراسيون-مغازه


   


  تهيه و ترجمه: تحريريه گروه معماري و دکوراسيون داخلي شاه توت


  منبع: http://retaildesignblog.net


  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 18 اسفند 1395 ساعت: 4:03
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123