بازسازي ساختمان ايستگاه آتش نشاني قديمي به اتاقي مدرن

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  بازسازي ساختمان آتش نشاني


  بازسازي ساختمان يک آپارتمان قديمي در محيطي صنعتي که در اصل به عنوان يک ايستگاه آتش نشاني ساخته شده کاري چالش برانگيز است که نيازمند برقراري تعادلي حساس بين گذشته و حال مي باشد. اين آپارتمان زير شيرواني شيک، واقع در محله‌اي دنج در مونترال قديمي، توسط مانون بلانگر با ترکيب گذشته بي نظير و جذابيت صنعتي آن با زيبايي شناسي مدرن و دکور راحت متحول شده است. نتيجه اين طراحي يک فضاي مجزا شده ي کامل است که شما را با يک دکوراسيون منزل با چيدماني وسيع از بافت هاي مختلف از ديوارهاي آجري اکسپوز تا سطوح فولادي ضد زنگ و تون هاي چوبي گرم متاثر مي کند.


  بازسازي-ساختمان بازسازي-ساختمان


  عنوان مطلب: بازسازي ساختمان ايستگاه آتش نشاني قديمي به اتاقي مدرن


  زيرشيرواني دوبلکس ويوکس-مونترال، آپارتمان اصلي با نگاه به گذشته در دهه 70 و با گذر زمان بازسازي شد، الحاقات و مرمت هاي داراي برنامه ريزي ضعيف آن را به يک فضاي تاريک و خسته کننده تبديل کرده بود. صاحبان جديد خواستار فضا و دکوراسيون داخلي با طراوت، روشن و دعوت کننده بودند که در آن جذابيت اصلي از اتاق زير شيرواني حفظ شده، و در همراهي با فضاي مدرنيته شادي بخش ارتقا يابد. سطح پايين اتاق زير شيرواني محل زندگي کوچکي همراه با آشپزخانه و ناهار خوري است که با طرح هاي سياه، سفيد، آجري و چوبي پوشيده شده است! يک پله مارپيچ فرد را به تراس و همچنين زير شيرواني صنعتي و گوتيک هدايت مي کند.


  دکوراسيون داخلي


  دکوراسيون منزل


  دکوراسيون منزل


  قفسه بندي کف به سقف هوشمندانه در آشپزخانه و اتاق ناهار خوري فضاي انبار کافي را فراهم آورده در حالي که چوب هاي چيده شده بر روي هم زمينه اي جديد در فضاي دکوراسيون داخلي ايجاد مي کند. قفسه کتاب هاي فلزي و باز خانه را به شکل يک کتابخانه در آورده و تعبيه يک جفت صندلي گرم و نرم و ميز خنک کتابخانه‌ را تکميل کرده و طراحي فضايي بدون افت در سبک را به حداکثر رسانيده است.


  بازسازي-ساختمان  دکوراسيون داخلي


  دکوراسيون منزل


  تهيه و ترجمه: سايت دکوراسيون داخلي شاه توت


  نویسنده : بازدید : 24 تاريخ : سه شنبه 10 اسفند 1395 ساعت: 7:33
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123