دکوراسيون داخلي کافه آتليه ال در روماني

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها  کافي‌شاپ اصيلي به نام کافه آتليه L، واقع در کلوژ-نپوکا، دومين شهر پرجمعيت در روماني (که اغلب به نام کلوژ شناخته مي شود)، به طور روزانه بازديدکنندگان بسياري را به منظور اظهار امتنان از طراحي منحصر به فرد و جالب فضاي دکوراسيون داخلي‌ اش جذب مي کند. در اينجا توصيفي از سوي توسعه دهندگان پروژه آورده مي شود: «ايده‌ي برنامه ريزي از چيزي ساده آغاز شد: نياز به فضايي براي تاثيرگذاري بر حالت ظريفي از ادراک، اين نوع ادراک تنها به شيوه اي فرهنگي قابل گسترش است.»


  دکوراسيون داخلي


  بنابراين فضايي به منظور ترويج و حفظ فرهنگ تعبيه شده است.  ايده دکوراسيون داخلي کافه آتليه L حاصل دو مفهوم در همگرايي دو تيم، يعني ماريوس بوکان، ولاد پل، جورج موسويا در يک سو، و دن پل، بوگدان گوتيا و تيبريو بوکار در سوي ديگر بود.


  تيم دوم طراحي داخلي از سه نفر دانشجوي معماري تشکيل شده بود، که تمرکز اصلي آنها بر مفهوم زبانِ فضا به دنبال گسترش لينکي واضح بين فضا و هويت بود. اين مفهوم ايده‌ي تيم اول براي استقرار کافه فرهنگي در منطقه شهري کلوژ را تثبيت کرد.


  دکوراسيون داخلي


  در نهايت کلاژ مقوايي کافه-فرهنگ عنصري بود که محل واقع در خيابان Memorandumului کلوژ را توصيف مي‌کرد. پس از چند ماه کار، در روز 13 مه 2010 بازگشايي رسمي کافه انجام شد.


  کار با داوطلبان براي بررسي تنش تلاش موثر و براي جو ايجاد شده توسط آنها، براي حال و هواي ورودي به آتليه و وضعيت خوب آن مفيد بود. اگر چه اينجا محلي با دکوراسيون داخلي‌ و مبلمان «متفاوت» است، ما در واقع هر روز چيزهاي کوچکي که منجر به نزديک تر شدنمان مي‌شود، جشن مي‌گيريم.


  دکوراسيون داخلي


  در نزديکي کافه، طرحي فرهنگي شامل: کارگاه هاي آموزشي، نمايشگاه‌هاي پرتره و کاريکاتور و عکس، کنسرت ها، تئاتر ارائه کرديم که بخشي از ارتباط بين فضا و هويت بود و با الهام‌بخشي از کلاژهاي مقوايي و کافه ارتقا مي‌يافت.


  دکوراسيون داخلي


  دکوراسيون داخلي


  دکوراسيون داخلي


   


  تهيه و ترجمه: تحريريه گروه معماري و دکوراسيون داخلي‌ شاه توت


  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 10 اسفند 1395 ساعت: 7:33
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123