راهنمايي انتخاب فرش منزل براي دکوراسيون منزل

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها


  طراحي دکوراسيون منزل آپارتماني، همخواني کامل با قالي‌هاي هندسي و شاخه شکسته عشايري، گبه‌ و گليم‌ دارد. مي‌توان از اين محصولات در دکوراسيون منزل و دکوراسيون داخلي فضاي آپارتماني استفاده کرد.


   امروزه انتخاب قالي نيز مانند انتخاب بسياري از لوازم خانه، تابع رعايت قوانين و اصولي است که به هماهنگي و سازگاري با سبک دکوراسيون داخلي محيط بيانجامد. از اين رو، توصيه شده که پيش از خريد فرش، گليم و مانند آن، مباني خاصي مثل نقشه‌، اندازه و… را در نظر بگيريد. برخي از اين مبناها را بخوانيد.

  براي بهتر‌ به نظر رسيدن فضاي خانه و ايجاد هماهنگي مي‌توانيد به اين چند نکته توجه کنيد :


  1 – قالي در دکوراسيون داخلي اتاق ناهارخوري بايد به اندازه‌اي باشد که عرض آن، حداقل 60 تا 70 سانتي‌متر از عرض ميز ناهارخوري بيشتر شود تا پايه‌هاي صندلي، کاملا روي قالي قرار بگيرد.

  2 – براي پوشش جلوي کاناپه‌ و مبل‌ها، از يک جفت قالي مشابه استفاده نکنيد، بلکه از قالي‌هاي تک استفاده کنيد.

  3 – براي فرش‌کردن و  دکوراسيون داخلي اتاق خواب، به جاي استفاده از يک تخته قالي بزرگ، از چند تخته قاليچه کوچک و پاتختي با رنگ‌هاي روشن استفاده کنيد.

  4 – طرح‌هاي عشايري هماهنگي کامل با مبل‌هاي مدرن دارد. فقط براي مبلمان استيل، از قالي‌هاي اسليمي گلدار استفاده کنيد.

  5 – طراحي دکوراسيون داخلي منازل آپارتماني، همخواني کامل با قالي‌هاي هندسي و شاخه شکسته عشايري، گبه‌ و گليم‌ دارد. مي‌توان از اين محصولات در دکوراسيون داخلي فضاي آپارتماني استفاده کرد.

  6 – قالي‌هاي ترنج‌دار اعم از طرح شکسته يا گردان، براي سالن‌هاي پذيرايي که ترنج آنها کاملا در معرض ديد قرار داشته يا سالن‌هايي که در وسط آن لوستري آويزان باشد، کاملا مناسب و بسيار زيباست. اين نوع قالي‌ها را بايد در مرکز محل مورد نظر پهن کرد.

  7 – براي مناطقي که رطوبت نسبي بالاست، از قالي‌هاي ابريشمي استفاده کنيد.

  براي مناطق سردسير، گبه‌هاي درشت بافت يا قالي‌هاي مناطق هريس، اهر، آذرشهر و… را تهيه کنيد.

  براي مکان‌هاي پررفت‌و‌آمد از قالي‌ با رنگبندي روشن استفاده نکنيد
  در مطالب بعدي بيشتر درباره موضوعات  دکوراسيون داخلي ، بازسازي ساختمان ، دکوراسيون منزل و دکوراسيون مغازه و دکوراسيون فست فود صحبت خواهيم کرد


  نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت: 3:45
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123