دکوراسيون منزل آپارتماني غرق در رنگ سفيد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها  تعجب‌برانگيز نيست که دکوراسيون منزل به سبک و طراحي اسکانديناوي به طور مداوم بالاي جدول مد جهاني قرار دارد، صرف نظر از هر چيز ديگري، تداوم سياليت از ويژگي‌هاي آن مي باشد. سادگي و عملکردگرايي ذاتي طراحي اسکانديناوي است که آن را بسيار خاص مي کند، و از آنجايي که مالکان مدرن براي دکوراسيون داخلي منزل خود مشتاق ترکيبي از زيبايي شناسي مينيمال و تزئيناتي آرامش بخش هستند، اين سبک براي خانه هاي معاصر مناسب تر به نظر مي رسد. با طراحي مفهوم‌گراي استوديو IMAGE BOX، دکوراسيون منزل آپارتمان نروژي همه‌ي ويژگي‌هاي زيبايي، بي زماني و بديع بودن طراحي اسکانديناوي را به بهترين شکل در خود دارد!


  دکوراسيون منزل


  دکوراسيون منزل


  در توصيف طراحي داخلي اين خانه ميتوان گفت که سفيد، رنگ منتخب در اينجاست که با فضايي طراحي شده داراي پنجره هاي بزرگ براي دريافت نور طبيعي فراوان همراه شده است. فضاي نشيمن نيز با کنتراست بافتِ کافي بدون شکستن طرح رنگ، با ديوار آجري سفيد، دکور چوب و الوار طبيعي، و البته پس زمينه سفيد آراسته به اين سبک وفادار مانده است. مبلمان نيز پذيراي زيبايي نورديک و فرم عملکردگرا مي باشد، شومينه‌ي کنجي دوست داشتني هم يک نقطه کانوني راحت براي گفتگو و مطالعه فراهم آورده است.


  دکوراسيون منزل


  دکوراسيون منزل


  دکوراسيون داخلي


  interior-decoration


  interior-decoration


   


  تهيه و ترجمه: تحريريه گروه معماري و دکوراسيون داخلي شاه توت


  نویسنده : بازدید : 20 تاريخ : يکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت: 3:45
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123