بازسازي ساختمان منزلي در امريکا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

   

  Eric Kranzler Residence Redesign


  Designed by: Brad Duning


  اِريک کِرَنزلِر بازسازي ساختمان خود را که خانه اي در بوِرلي هيلز است را به برَد دانينگ سپرد تا نشاطي با حال و هواي خانه هاي نيمه ي قرن را به محل سکونت خود وارد کند.


  با آنکه خانه ي کرنزلر که متعلق به دهه ي 1950 ميلادي ست، مورد بازسازي و طراحي دوباره قرار گرفته اما همچنان حس کلاسيک و اصيل خود را دارد، طراحي نما ي ساختمان تغيير چنداني نکرده و اين همان چيزي بود که کارفرما مي خواست. ديوارهاي سنگي منحني به همراه وقفه هاي چوبي به رنگ قهوه اي مايل به قرمز، درهاي لاکي و براق قرمز و بامي سفيد الگوي قالب نماي ساختمان هستند. کرنزلر که يکي از موسسان شرکت مديريت 360 مي باشد و کارفرمايانش بازيگران و افراد مشهوري مانند توبي مک گواير، کريستين دانست و جيمي فالون هستند، در سال 2006 خانه اي در اين منطقه براي خود خريد و متذکر مي شود که هيچ دستکاري و تغيير و يا بازسازي ساختمان در خانه اعمال نشده بود. او زيبايي اين خانه ي لانه موشي و طبيعت و درختان اطرافش را تحسين مي کرد و هر گوشه ي اين خانه و دکوراسيون داخلي آن و تابش آفتاب را براي خود، مفرح و انرژي بخش مي ديد.


  بازسازي ساختمان منزل


  تنها موردي که احساس مي کرد خانه به آن نياز دارد، اعمال اندکي تغييرات در دکوراسيون داخلي و دکوراسيون منزل و بازسازي هايي بود که خانه ي دهه ي پنجاه را با حفظ اصالتش به خانه اي امروزي و گيرا تبديل کند.


  نام برد دانينگ در صدر ليست افرادي بود که کرنزلر مايل بود طراحي دکوراسيون داخلي خانه اش را به دست آنها بسپارد. اين طراح پيش از اين براي کارفرماهايي مثل سوفيا کاپولا، تام فورد، دمي مور و اشتون کوچر کار کرده بود و گرچه اين دو نفر هرگز سابقه ي همکاري با يکديگر را نداشتند، اما دانينگ به محض رويارويي با پروژه، تحت تاثير حضور و کيفيت کلاسيک خانه ي کرنزلر قرار گرفت. آنها تصميم گرفتند که طرح اصلي پلان خانه را دست نخورده رها کنند و با متريال هاي عالي، نازک کاري ها و اجراي حرفه اي جزئيات، به بازسازي دکور و تغيير دکوراسيون منزل و چيدمان هاي دکوراسيون داخلي بپردازند.


  بازسازي ساختمان منزل


  سنگفرش تازه اي که در کف راهروي ورودي و اتاق غذاخوري نصب شد، تا اتاق هاي نشيمن، آشپزخانه و حمام نيز راه پيدا کرد. براي تراسي که در اتاق خواب قرار داشت، از درهاي کشويي شيشه اي استفاده شد تا ارتباط با بيرون ملموس تر باشد. حياط مرکزي که تا پيش از بازسازي ساختمان ، يک فضاي بتوني سرد و معمولي بود، با طراحي فضاي سبز که شامل جانمايي گياهان بامبو و يک چشمه ي مصنوعي ميباشد به يک واحه ي مدرن در قلب اين خانه بدل شد. استايل کاري دانينگ در طراحي فضاهاي داخلي، به دور از آشفتگي و استفاده از تعداد اندکي المان پرصلابت و تنديس وار است؛ مانند مبل سِرپنتين (مانند مار) از ولاديمير کاگان که در اتاق نشيمن گذاشته شده و ديواري منحني از چوب گردو که يک فضاي پذيرايي نوشيدني ويک انبار در خود دارد و طراحي خود دانينگ مي باشد.


  طراحي دکوراسيون فضاي بيروني به شرکت آرت لونا محول شد. آنها که بر اساس ميل اصلي کارفرما، سعي در حفظ حس اصيل خانه داشتند و در عين حال مي خواستند که منظري امروزي و مدرن براي آن فراهم کنند، تعدادي فضاي محصور ايجاد کردند که هر يک، به شيوه اي متفاوت آراسته شده و گياهان و طراحي فضاي سبز مخصوص به خود را دارد و با بقيه متفاوت است. در پايان روند بازسازي ساختمان و طراحي دکوراسيون منزل و فضاي بيروني آن، اين محل مسکوني به مکاني دلباز و وسيع با سازه هايي متمرکز بر سنگ و چوب و شيشه تبديل شد که در ميان اين منطقه آرام و خوش آب و هوا، سرشار از آرامش و انرژي است.


  بازسازي ساختمان منزل


   


  منبع: سايت دکوراسيون داخلي شاه توت به نقل از مجله هنر معماري   

  نویسنده : بازدید : 27 تاريخ : جمعه 10 دی 1395 ساعت: 16:16
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123