تغيير دکوراسيون منزل با کمترين هزينه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها
  خيلي وقتها بسياري از ما دوست داريم  دکوراسيون منزل خود را عوض کنيم و يا دست کم تغييراتي در دکوراسيون به منظور زيباتر شدن و تنوع ايجاد کنيم اما ممکن است نگران مخارج گزاف تغييرات و هزينه بالاي آن باشيم و از اين کار صرف نظر کنيم حال آنکه تغيير دکوراسيون داخلي هميشه نياز به خريد وسايل گران قيمت جديد و لوکس ندارد و گاهي اوقات حتي ميتوان با تغيير چيدمان و ايجاد تناسب و هارموني جديد در دکوراسيون منزل موفق به ايجاد فضايي زيباتر و دلنشين تري شد.


  در واقع ايجاد زيبايي در دکوراسيون منزل لزوما نياز به خريد مبلمان گران قيمت و يا لوازم دکوري لوکس ندارد بلکه با ايجاد هماهنگي و تناسب ميان لوازم و عناصر موجود و يا حذف بعضي لوازم و اضافه کردن عناصري کوچک نيز ميتوان تغييري زيبا و در خور توجه به وجود آورد.


  اين ايجاد هماهنگي گاهي تنها با تغيير دادن رنگ لوازم موجود و يا تغيير رنگ عناصر دکوراسيون داخلي از جمله ديوارها يا رنگ و طرح روکش مبلها يا روتختي و ... ميتواند ايجاد شود. به خصوص ديوارها که به دليل تشکيل دادن سطوح بزرگ و اصلي ساختمان نقش مهمي در تغيير دکوراسيون منزل دارند.


  با تغيير ساده اي در طرح ديوارها ، به طور مثال به کار بردن کاغذ ديواري در کنار سطوح رنگ شده و يا استفاده از پتينه کاري و .... ميتوان نماي دکوراسيون داخلي را به طور قابل توجهي تغيير داد و فضا را از يکنواختي در آورد. گلدانها و فلاورباکس ها نيز نقش زيباسازي خاصي در دکوراسيون منزل ، دکوراسيون مغازه ، دکوراسيون اداري و به طور کلي دکوراسيون داخلي ايفا مي کنند و ميتوان با طراحي گلدانهاي خاص و دکوراتيو به فضاي خانه زيبايي و طراوت بسيار بخشيد.


  پرده ها نيز نقش مهمي در تغيير دکوراسيون منزل دارند و ميتوان با طرحي ساده و رنگي متناسب با دکوراسيون داخلي پرده اي زيبا براي خانه مهيا کرد. ميتوان براي ايجاد هارموني در دکوراسيون ، با طرحي مشابه پارچه پرده، کوسن هاي کوچک و زيبا براي مبلمان و تخت خواب تهيه کرده و با اين کار به تکميل دکوراسيون داخلي زيباي منزل کمک کرد.


  در مطالب بعدي در رابطه با تغيير دکوراسيون مغازه ، بازسازي ساختمان ، طراحي نما ، طراحي سقف کاذب زيبا و دکوراتيو و ..... مطالبي را بيان خواهيم کرد.


   


  منبع: تحريريه گروه معماري و دکوراسيون داخلي شاه توت  نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : جمعه 21 آبان 1395 ساعت: 5:07
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123